دوره آمادگی آزمون IELTS

آزمون آیلتس یکی از با ارزش ترین آزمون های زبان انگلیسی در سراسر جهان است که معمولا جهت مهاجرت، اقدام به تحصیل در دانشگاهای خارجی و استخدام در شرکت های خارجی مورد نیاز است.
IELTS (International English Language Testing System) به معنای سامانه ی جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است. این آزمون چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی که شامل خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری است را در بر می گیرد.
نمره بندی این آزمون از صفر تا 9 می باشد که نمره ی قبولی برای آزمون وجود ندارد اما به طور معمول نمره ی 5 متوسط و 6 به بالا خوب تلقی می گردد. آزمون آیلتس دارای دو گونه ی آکادمیک و عمومی می باشد، که نوع آکادمیک جهت ورود به دانشگاههای خارجی مورد نیاز است.
به عنوان مثال برای ورود به دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد داشتن آیلتس آکادمیک با حداقل سطح 7 الزامی می باشد.

دوره ی آمادگی آزمون آیلتس در MLI:
جهت ورود به این دوره، متقاضیان می بایست حداقل در سطح (Pre-Intermediate) زبان انگلیسی باشند و یک آزمون تعیین سطح اولیه به صورت شفاهی برگزار می گردد. در صورتیکه متقاضی در سطح پایین تر باشد، ابتدا در دوره های مکالمه زبان عمومی شرکت خواهد کرد تا به سطح مورد نیاز برسد، دوره های آمادگی آزمون آیلتس در MLI به 3 صورت برگزار می گردد:
1- دوره های ترمیک نرمال آیلتس-گروهی
2- دوره های ترمیک فشرده آیلتس-گروهی
3- دوره های خصوصی آیلتس