دوره های آزاد

 • بحث آزاد
 • TED Talk
 • لهجه ی بریتیش
 • دوره ی بحث آزاد و فیلم کلاب (Free discussion / Film club)
  درباره دوره:
  یک دوره کاربردی و خوب برای افرادی که در سطح متوسط به بالای زبان انگلیسی قرار دارند و هدفشان گذراندن زمان بیشتری در محیط انگلیسی زبان برای تقویت مهارتهای شنیداری و گفتاری و روانتر و طبیعی تر شدن گفتار انگلیسی، یادگیری لغات و اصطلاحات جدید در قالب موضوعات مختلف و معاشرت با دیگر افراد می باشد.
  این دوره تلفیقی از بحث آزاد و فیلم کلاب است که به جذاب تر شدن محتوای دوره و ایجاد تنوع کمک می کند.

  مدت زمان دوره:
  هر ترم 4 هفته و کلاسها به صورت تک جلسه 180 دقیقه ای در هفته می باشد.

 • دوره های TED Talk
  این دوره مناسب افرادی است که در سطح مناسبی از زبان انگلیسی عمومی قرار دارند و تمایل دارند با شرکت در کلاس های یک روز در هفته با دیگران تعامل داشته باشند و خود را در فضای زبان انگلیسی نگه دارند.
  موضوعات جذاب این دوره براساس ویدئوهای سازمان معروف TED می باشد که در آن افراد مختلف منتخب در سراسر دنیا ایده های نوین و جالب خود در زمینه های مختلف را با دیگران در کنفرانس های TED به اشتراک می گذارند.

  روند دوره:
  هر جلسه یک ویدئو TED با موصوعات متنوع و جذاب پخش می شود.پس از آن زبان آموزان در خصوص موضوع، بحث و تبادل نظر می کنند و مدرس دوره بر مکالمه زبان آموزان نظارت دارد و نکات گرامری لازم را تصحیح می کند و دایره لغات افراد را در خصوص موضوع را توسعه می دهد.

  پیش نیاز:
  متقاضیان جهت شرکت در این دوره باید در سطح متوسط (Intermediate) به بالا در زبان انگلیسی باشند. تست تعیین سطح به صورت شفاهی انجام می گیرد.

  طول دوره:
  این دوره به صورت یک روز درهفته 3 ساعت (پنجشنبه ها) برگزار می گردد.هر ترم یک ماه می باشد. تعداد ترم ها محدودیتی ندارد و موضوعات هر ترم متفاوت و متنوع است.

 • دوره آموزشی لهجه ی بریتیش (British Accent Training)
  این دوره برای افرادی که علاقه مند به لهجه ی انگلیسی بریتانیایی هستند طراحی شده است. همچنین در صورتیکه قصد شرکت در آزمون آیلتس دارید این دوره جهت تقویت مهارت شنیداری شما بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
  در این دوره تفاوت های American English و British English در قالب صداها، لغات و جملات تمرین می شود. کلاس به صورت کارگاهی برگزار می شود و با تمرینات مختلف و مکرر، جزئیات آواها، صداها و لحن کلام شرکت کنندگان به صورت کاربردی آموزش و بهبود داده خواهد شد.

  مدت دوره:
  در مجموع یک ترم 6 جلسه ای، هفته ای یک جلسه 90 دقیقه ای می باشد.

  ارائه مدرک:
  در پایان دوره مدرک موسسه MLI به شما ارائه خواهد شد.